Viser 60 ansatte fra Eiker videregående skole

Tabell over de ansatte i Buskerud fylkeskommune
Navn Tittel Arbeidssted E-post
Kati Assmann Lektor Eiker videregående skole Eiker vgs - Avdeling D Send e-post til Kati.Assmann@bfk.no
Anne Grete Baksjøberg Adjunkt Eiker videregående skole Eiker vgs - Avdeling D Send e-post til Anne.Grete.Baksjoberg@bfk.no
Kim Vesterheim Berntzen Adjunkt Eiker videregående skole Eiker vgs - Avdeling C Send e-post til Kim.Vesterheim.Berntzen@bfk.no
Liv Bertani-Økland Adjunkt med tilleggsutdanning Eiker videregående skole Eiker vgs - Avdeling D Send e-post til liv.bertani-okland@bfk.no
Hans Kristian Bonden Lektor Eiker videregående skole Eiker vgs - Avdeling D Send e-post til Hans.Kristian.Bonden@bfk.no
Linn Hege Borgen Konsulent eksamen/dokumentsjon Eiker videregående skole Eiker vgs - Administrasjon Send e-post til Linn.Hege.Borgen@bfk.no
Simen Buskerud Lektor Eiker videregående skole Eiker vgs - Avdeling D Send e-post til Simen.Buskerud@bfk.no
Roar Joval Carlsen Adjunkt Eiker videregående skole Eiker vgs - Avdeling C Send e-post til Roar.Joval.Carlsen@bfk.no
Eliane Dahl Lektor Eiker videregående skole Eiker vgs - Avdeling D Send e-post til Eliane.Dahl@bfk.no
Else Dahl Bibliotekar Eiker videregående skole Eiker vgs - Administrasjon Send e-post til else.dahl@bfk.no
Guro Drolsum Lektor med tilleggsutdannelse Eiker videregående skole Eiker vgs - Avdeling C Send e-post til guro.drolsum@bfk.no
Hans Petter Ellingsen Medieviter, Adjunkt Eiker videregående skole Eiker vgs - Avdeling D Send e-post til Hans.Petter.Ellingsen@bfk.no
Live Braathen Ellingsen Rådgiver/Adjunkt med tilleggsutdanning Eiker videregående skole Eiker vgs - Avdeling A Send e-post til Live.Ellingsen@bfk.no
Rosanna Freeman Danso Lærling Eiker videregående skole Eiker vgs - Administrasjon Send e-post til Rosanna.Freeman.Danso@bfk.no
Ronny Fridheim Lektor Eiker videregående skole Eiker vgs - Avdeling B Send e-post til Ronny.Fridheim@bfk.no
Juliane Aslaksen Fuglset Lærer og Økonom Eiker videregående skole Eiker vgs - Avdeling C Send e-post til Juliane.Aslaksen.Fuglset@bfk.no
Rose Elin Granlund Hjelpepleier Eiker videregående skole Eiker vgs - Administrasjon Send e-post til Rose.Elin.Granlund@bfk.no
Ingvild Båsen Grenness Lektor Eiker videregående skole Eiker vgs - Avdeling B Send e-post til Ingvild.Basen.Grenness@bfk.no
Unn Helle Grette Hjelpepleier Eiker videregående skole Eiker vgs - Administrasjon Send e-post til Unn.Helle.Grette@bfk.no
Per Jørund Grøthe Adjunkt med tillegg Eiker videregående skole Eiker vgs - Avdeling B Send e-post til Per.Jorund.Grothe@bfk.no
Stian Lie Hansen Spesialpedagog i kroppsøving og fysisk aktivitet og helserådgiver fra NIH Eiker videregående skole Eiker vgs - Avdeling C Send e-post til Stian.Lie.Hansen@bfk.no
Jon Gudmund Helbostad Cand. mag. Eiker videregående skole Eiker vgs - Avdeling C Send e-post til Jon.Gudmund.Helbostad@bfk.no
Erik Helgerud Lektor m/tilleggsutd Eiker videregående skole Eiker vgs - Avdeling D Send e-post til Erik.Helgerud@bfk.no
Mette Hobbelstad Adjunkt m/tillegggsutd Eiker videregående skole Eiker vgs - Avdeling C Send e-post til mette.hobbelstad@bfk.no
Karianne Hole Lektor m/tilleggsutd Eiker videregående skole Eiker vgs - Avdeling D Send e-post til Karianne.Hole@bfk.no
Edwin Hrodmarsson Adjunkt m/tilleggsutdanning Eiker videregående skole Eiker vgs - Avdeling B Send e-post til edwin.hrodmarsson@bfk.no
Sondre Imset Lektor m/tilleggsutd Eiker videregående skole Eiker vgs - Avdeling D Send e-post til Sondre.Imset@bfk.no
Bjarne Kortgaard Ingebretsen Eiker videregående skole Eiker vgs - Avdeling C Send e-post til Bjarne.Kortgaard.Ingebretsen@bfk.no
Jonas Jensen Lærer Eiker videregående skole Eiker vgs - Avdeling C Send e-post til Jonas.Jensen@bfk.no
Hilde Brechan Johnsen adjunkt med opprykk Eiker videregående skole Eiker vgs - Avdeling C Send e-post til Hilde.Brechan.Johnsen@bfk.no
May Kristin Skogen Kaasa Adjunkt med till Eiker videregående skole Eiker vgs - Avdeling B Send e-post til May.Kristin.Skogen.Kaasa@bfk.no
Bente Kjelsrud Lærer Eiker vgs Eiker videregående skole Eiker vgs - Avdeling A Send e-post til bente.kjelsrud@bfk.no
Hanne Kristiansen Undervisningsleder Eiker videregående skole Eiker vgs - Avdeling C Send e-post til Hanne.Kristiansen@bfk.no
Tone Malmo Lien Rådgiver/Adjunkt Eiker videregående skole Eiker vgs - Avdeling A Send e-post til Tone.Malmo.Lien@bfk.no
Terje Albert Liltvedt Lektor - mag.art. Eiker videregående skole Eiker vgs - Avdeling B Send e-post til Terje.Albert.Liltvedt@bfk.no
Merete Holtet Litsheim Undervisningsleder Eiker videregående skole Eiker vgs - Avdeling A Send e-post til Merete.Holtet.Litsheim@bfk.no
Mette Elisabeth Mihle Loe Undervisningsleder Eiker videregående skole Eiker vgs - Avdeling D Send e-post til Mette.Elisabeth.Mihle.Loe@bfk.no
Toril Magnus Lektor m/tilleggsutd Eiker videregående skole Eiker vgs - Avdeling B Send e-post til toril.magnus@bfk.no
Geethika Priyadarshne Mastiyage Lærer Eiker videregående skole Eiker vgs - Avdeling B Send e-post til Geethika.Mastiyage@bfk.no
Helle Øhren Nordset lektor med opprykk Eiker videregående skole Eiker vgs - Avdeling C Send e-post til Helle.Ohren.Nordset@bfk.no
Geir Opdahl Administrasjonsleder Eiker videregående skole Eiker vgs - Avdeling A Send e-post til Geir.Opdahl@bfk.no
Hans Kristian Opstad Lektor m/tilleggsutd. Eiker videregående skole Eiker vgs - Avdeling B Send e-post til Hans.Kristian.Opstad@bfk.no
Lorents Arild Roksvaag Adjunkt Eiker videregående skole Eiker vgs - Avdeling C Send e-post til Lorents.Arild.Roksvaag@bfk.no
Vera Rossvoll Lærer Eiker videregående skole Eiker vgs - Avdeling D Send e-post til vera.rossvoll@bfk.no
Jan Helge Russnes Rektor Eiker videregående skole Eiker vgs Send e-post til Jan.Helge.Russnes@bfk.no
Cecilie Kari Ruud Lektor med opprykk Eiker videregående skole Eiker vgs - Avdeling C Send e-post til Cecilie.Kari.Ruud@bfk.no
Tor Egil Rødahl Lektor Eiker videregående skole Eiker vgs - Avdeling C Send e-post til Tor.Egil.Rodahl@bfk.no
Anita Johnsen Sand Lektor m/tilleggsutd. Eiker videregående skole Eiker vgs - Avdeling B Send e-post til Anita.Johnsen.Sand@bfk.no
Mette Skuterud faglært kokk. Eiker videregående skole Eiker vgs - Administrasjon Send e-post til mette.skuterud@bfk.no
Gunnar Solberg Lektor med opprykk Eiker videregående skole Eiker vgs - Avdeling B Send e-post til Gunnar.Solberg@bfk.no
Guri Stenvåg Lektor med tilleggsutdanning Eiker videregående skole Eiker vgs - Avdeling C Send e-post til Guri.Stenvag@bfk.no
Ane Wibe Sæther Lektor med tillegg Eiker videregående skole Eiker vgs - Avdeling B Send e-post til Ane.Wibe.Sether@bfk.no
Hege Sørvang Adjunkt med tillegg Eiker videregående skole Eiker vgs - Avdeling B Send e-post til hege.sorvang@bfk.no
Bodil Helgesen Tandberg elevassistent Eiker videregående skole Eiker vgs - Administrasjon Send e-post til Bodil.Helgesen.Tandberg@bfk.no
Tanja Tufteland Konsulent Eiker videregående skole Eiker vgs - Administrasjon Send e-post til Tanja.Tufteland@bfk.no
Lise Renate Tumert Lektor Eiker videregående skole Eiker vgs - Avdeling D Send e-post til Lise.Renate.Tumert@bfk.no
Øyvind Gjønnes Tvedten Lektor Eiker videregående skole Eiker vgs - Avdeling B Send e-post til Oyvind.Gjonnes.Tvedten@bfk.no
Katrine Utengen Ikke definert Eiker videregående skole Eiker vgs - Administrasjon Send e-post til katrine.utengen@bfk.no
Gro Medby Wium lektor m/tillegg Eiker videregående skole Eiker vgs - Avdeling D Send e-post til Gro.Medby.Wium@bfk.no
David Peter Woodhouse Lektor Eiker videregående skole Eiker vgs - Avdeling D Send e-post til David.Peter.Woodhouse@bfk.no